סדנאות גיבוש – החשיבות והתמורה המשמעותית של סדנאות הגיבוש

מי מאיתנו לא נדרש בהזדמנות זו או אחרת ליזום או להיות חלק מארוע רב משתתפים? ארוחת אנשי משרד, ערב חברה, מפגשי מורות, פגישות החברה, ערבי רווקות, מפגשים של קרובים למסיבות יום הולדת, או שגם פשוט בכדי לשמוח ולהיות ביחד כי מזמן לא נפגשנו. בבילויים האלה סבבה לנו להתידד, נחמד לנו להיות ביחד ובלי ספק בוודאי שיהיה דבר מה טעים לאכול.

סדנאות גיבוש שונות לשפר כל חגיגה

סדנת גיבוש והומורסדנאות גיבוש משמחות, נכנסות ללב ומרגשות כדוגמת- סדנת שחוק, הומור והתחברות. שמחה היא כוח. סדנת אימפרוביזציה ותיאטרון. סדנה מרגיעה – שיטות מרחבי כדור הארץ .סדנה לקריאת שפת גוף. סדנא לחשיבה חיובית. סדנא לקריאה בקווי פנים. סדנאות לאבחון בציור.

סדנאות גיבוש מרימות כל חגיגה

בזמן אחרון, יותר ויותר ארגונים, צוותים ומשפחות הגיעו לתובנה שלהוסיף תכנים למפגשים, זה משדרג את הערב פלאים. סדנאות גיבוש מועברות באופן נוגע, קל ורווי בהומור, ובעיקר חוויתי. וכל זה בשביל לזמן להתכנסות אופי יותר עמוק, או מצחיק יותר,  לזמן לנו איזושהי חוויה משותפת שאנו חווים ומאפשרת ללאלה שלוקחים חלק לצאת מהמפגש מרוצים, שמחים וטובי לב.

מנחה בעלת ניסיון שיודעת להפעיל כל קבוצה

אילי  מנחה סדנאות גיבוש מזה 15 שנים, והנחתה צוותים רבים ומגוונים. מתחום ההייטק, צוותי סופרמרקט,גננות ומורות, מפעלים משפחתיים, ארגוניםשונים, עיריות, עמותה, ערבי חברה, ערבי משרד, מסיבות רווקים וארועים למשפחות. הסדנאות לא מועברות כהרצאה, אלא כחוויה. כאשר היעד הוא לזמן לקבוצה הרפתקאה של חיבור. אם בעזרת הדגמות של איך פועלת שפת גופינו, תרגילים בחשיבה בונה, בשילוב הומור כחוויה תרפויטית, לימוד והתנסות ב ידע מרתק מרחבי העולם ועוד ועוד…

סדנאות גיבוש מעניינות ומאתגרות בהרגשה שזה לא היה עוד פגישה רגילה

יוצאים עם חוויה של עוד, של התפתחות, של דבר שונה. ההמפגשים נעים בטווחים רחבים של תכנים ונקודות. באם על מנת ללשעשע, לשמח ולחבר, אם  ללמוד יותר על שפת גוף, או שמא רעיונות מועילים לסייע לחשוב באופן חיובי יותר שאפשר לשחזר אחר כך במקום העבודה או בבבית. המשתתפים עוזבים בהרגשה מצויינת של מפגש פנטסטי בו הם קיבלו הרבה יותר. משהו יותר מהמפגש הקרוב והאוכל המעודן. אז בואו הזמינו סדנא, ותרימו את האירוע שלכם אל על. וכל זאת תמורת מחיר הגיוני ומשתלם לכל אדם.

סדנאות גיבוש מותאמת בהתאם ל קבוצה

לאילי חשוב להתאים את סדנאות הגיבוש ספציפית לכל קבוצה וזאת לאחר שיחה מקיפה שמנוהלת עם המארגנות של האירוע. כל קבוצה מאופיינת ב אופי וצרכים משלה. קבוצה מסוימת היא צוות שעבר שינויים רחבי יריעה בתקופה אחרונה, חבורה אחרת הינה ארגון דנדש שהרבה אנשים בו  חדשים, וקבוצה אחרת היא חברות או קרובים שהקשר שלהם מתפרס על פני שנים. כל סדנה שכזאת מורכבת ומתוכננת ספציפי ל צרכי הקבוצה. האם יהיה יותר בכיוון של בידור וכיף, או יותר בכיוון של התאחדות והתלכדות. אין לדעת האם נחליט ללכת על תכנים עמוקיםיותר ש מתאימים באופן מפורט לעולמם של אנשי הצוות או שדווקא ההקבוצה רוצה להתרכז יותר בטיפים והתנסויות שיסיעו ל חיי עבודה…

הנה מה שאומרים המשתתפים בדרך כלל לאחרי יום סדנא

פידבק מרגש ונלהב:

"בדרך כלל אני לא מתחברת לסדנאות גיבוש, וקצת חששתי אבל היה נהדר".

"הנושא של הסדנה, והדרך שבה אילי העבירה היו מרתקים."

"הסדנא הייתה חוויתית, כיפיית ומאד נהנתי."

"נוגע עמוקות, מרגש ומאיר עיניים, תודה לאילי."

"זה נושא שאני מכיר, אבל היה כיף לראות את זה מזוית אחרת, ולראות איך החברים שלי לקבוצה רואים את המציאות אחרת ממני."

"כשצוחקים אז גם הדברים הכי רציניים נראים זניחים, המנחה פיצחה את זה, בעדינות רבה היא נכנסת עמוק."

 

סדנאות גיבוש
5
Sending
User Review
5 (1 vote)
סגירת תפריט
Call Now Button