סדנאות לימי הולדת לנשים

מנחת סדנאות ימי הולדת לנשיםסדנאות לימי הולדת לנשים, אז החברה שלך חוגגת יום הולדת, מישהי בעבודה חוגגת יום הולדת עגול, וזו כמובן סיבה להיפגש, לחגוג, להתגבש, ולצאת עם חיוך על הפנים. ומי מאיתנו לא נדרשה בהזדמנות זו או אחרת ליזום או להיות חלק מארוע רב משתתפים? יומולדת, ארוחת אנשי משרד, ערב חברה, מפגשי מורות, פגישות החברה, ערבי רווקות, מפגשים של קרובים למסיבות יום הולדת, או שגם פשוט בכדי לשמוח ולהיות ביחד כי מזמן לא נפגשנו. בבילויים האלה סבבה לנו להתידד, נחמד לנו להיות ביחד ובלי ספק בוודאי שיהיה דבר מה טעים לאכול.

סדנאות לימי הולדת לנשים, משהו שונה כדי לשפר כל חגיגה

סדנאות משמחות, נכנסות ללב ומרגשות כדוגמת- סדנת שחוק, הומור והתחברות. שמחה היא כוח. סדנת אימפרוביזציה ותיאטרון. סדנה מרגיעה – שיטות מרחבי כדור הארץ .סדנה לקריאת שפת גוף. סדנא לחשיבה חיובית. סדנא לקריאה בקווי פנים. סדנאות לאבחון בציור.

סדנאות לימי הולדת לנשים מרימות כל חגיגה

בזמן אחרון, יותר ויותר ארגונים, נשים הגיעו לתובנה שלהוסיף תכנים למפגשים, זה משדרג את הערב פלאים. הסדנאות לימי הולדת לנשים עוברות באופן נוגע, קל ורווי בהומור, ובעיקר חוויתי. וכל זה בשביל לזמן להתכנסות אופי יותר עמוק, או מצחיק יותר,  לזמן לנו איזושהי חוויה משותפת שאנו חווים ומאפשרת ללאלה שלוקחים חלק לצאת מהמפגש מרוצים, שמחים וטובי לב.

מנחה בעלת נסיון שיודעת להפעיל כל קבוצה

אילי מנחה קבוצות מזה 15 שנים, והנחתה צוותים רבים ומגוונים. מתחום ההייטק, צוותי סופרפארם גננות ומורות, מפעלים משפחתיים, ארגונים שונים, עיריות, עמותה, ערבי חברה, ערבי משרד, מסיבות רווקים וארועים למשפחות. סדנאות ימי ההולדת לנשים  לא מועברות כהרצאה, אלא כחוויה. כאשר היעד הוא לזמן לקבוצה הרפתקאה של חיבור. אם בעזרת הדגמות של איך פועלת שפת גופינו, תרגילים בחשיבה בונה, בשילוב הומור כחוויה תרפויטית, לימוד והתנסות ב ידע מרתק מרחבי העולם ועוד ועוד…

סדנאות ימי הולדת לנשים מגבשות, מעניינות ומאתגרות בהרגשה שזה לא היה עוד פגישה רגילה

יוצאים עם חוויה של עוד, של התפתחות, של דבר שונה. ההמפגשים נעים בטווחים רחבים של תכנים ונקודות. באם על מנת ללשעשע, לשמח ולחבר, אם  ללמוד יותר על שפת גוף, או שמא רעיונות מועילים לסייע לחשוב באופן חיובי יותר שאפשר לשחזר אחר כך במקום העבודה או בבבית. המשתתפים עוזבים בהרגשה מצויינת של מפגש פנטסטי בו הם קיבלו הרבה יותר. משהו יותר מהמפגש הקרוב והאוכל המעודן. אז בואו הזמינו סדנא, ותרימו את האירוע שלכם אל על. וכל זאת תמורת מחיר הגיוני ומשתלם לכל אדם.

הנה מה שאומרים המשתתפים בדרך כלל לאחרי יום סדנא

פידבק מרגש ונלהב:

"בדרך כלל אני לא מתחברת לסדנאות, וקצת חששתי אבל היה נהדר".

"הנושא של הסדנה, והדרך שבה אילי העבירה היו מרתקים."

"הסדנא הייתה חוויתית, כיפיית ומאד נהנתי."

"נוגע עמוקות, מרגש ומאיר עיניים, תודה לאילי."

"זה נושא שאני מכירה, אבל היה כיף לראות את זה מזוית אחרת, ולראות איך החברות שלי לקבוצה רואות את המציאות אחרת ממני."

"כשצוחקים אז גם הדברים הכי רציניים נראים זניחים, המנחה פיצחה את זה, בעדינות רבה היא נכנסת עמוק."

סדנא מותאמת בהתאם לחברות  הקבוצה

לאילי חשוב להתאים את הסדנא ספציפית לכל קבוצה וזאת לאחר שיחה מקיפה שמנוהלת עם המארגנות של האירוע. כל קבוצה מאופיינת ב אופי וצרכים משלה. קבוצה מסוימת היא חברות שעברו שינויים רחבי יריעה בתקופה אחרונה, חבורה אחרת הינה ארגון  מקצועי בבית הספר שהרבה אנשים בו  חדשים, וקבוצה אחרת היא חברות ילדות או קרובות משפחה שהקשר שלהן מתפרש על פני שנים. כל סדנה שכזאת מורכבת ומתוכננת ספציפי ל צרכי הקבוצה. האם יהיה יותר בכיוון של בידור וכיף, או יותר בכיוון של התאחדות והתלכדות. אין לדעת האם נחליט ללכת על תכנים עמוקים יותר ש מתאימים באופן מפורט לעולמם של אנשי הצוות או שדווקא ההקבוצה רוצה להתרכז יותר בטיפים והתנסויות שיסיעו ל חיי עבודה…

סדנאות לימי הולדת לנשים
5
Sending
User Review
5 (1 vote)
סגירת תפריט
Call Now Button