מנחה קבוצות למבחר סדנאות גיבוש, ימי כיף, ימי הולדת ואירועי חברה

מנחה קבוצות עם סדנאות מעניינות, נכנסות ללב ומסעירות כדוגמת- סדנה של צחוק, הומור והתחברות. שמחה נותנת כוח. מנחת קבוצות של אימפרוביזציה ותיאטרון. סדנא של רוגע – טיפולים מכל קצוות תבל. סדנה להבנת שפת הגוף. סדנא לחשיבה חיובית. סדנה לקריאה בתווי הפנים. סדנאות העצמה אישית. ואפילו קורס עיסוי מקוצר של כמה מפגשים.

מנחת קבוצות מצחיקות ומרתקות בתחושה שזה היה לא סתם מפגש שגרתי

מנחה קבוצות

יוצאים עם שאיפה לעוד, של יותר, של דבר מה שונה. הסדנאות נעות על פני מגוון של תכנים ונקודות. באם בשביל להצחיק, לשמח ולחבר, באם בשביל ללמוד יותר על שפת גוף, או לגלות צורות חדשות לחשיבה חיובית שיהיה טוב לזכור בשלב מאוחר יותר במקום העבודה או בחיים. האורחים יוצאים בהרגשה מצוינת של יום גיבוש פנטסטי בו הם צוחקים ונהנים. משהו יותר מהמפגש החם והאוכל הטעים. אז הזמינו סדנא, ותתנו לארוע שלכם כנפיים לעלות אל על. וכל זאת תמורת מחיר שפוי ומשתלם לכל אדם.

הערך והתרומה הרבת חשיבות של סדנת גיבוש

מי מאיתנו לא נדרש בהזדמנות זו או אחרת להרים או להיות חלק מארוע חברתי? מפגשי קולגות, ערב חברה, מפגש מורים, מפגש של חברים, ערבי רווקות, מפגשים משפחתיים לחגיגת ימי הולדת, או שרק כדי לבלות יחד כי הגיע הזמן להפגש. במסיבות האלה טוב לנו להיפגש, מרגיש טוב לנו לזרום עם האנשים ובלי ספק בוודאי שיוגש דבר מה טעים לאכול.

מנחת קבוצות המשפרות כל מפגש

בזמן אחרון, יותר ויותר משפחות, צוותים וארגונים הגיעו למסקנה שכשמוסיפים תוכן לארוע, זה משפר את האירוע כמו קסם. הסדנאות מוגשות בסגנון קליל, מרגש ומלא הומור, ובעיקר חוויתי. וכל זה כדי לאפשר להתכנסות נופך עמוק יותר, או שמא עליז יותר, להעביר אותנו איזושהי חוויה מלכדת שכולנו עוברים ביחד וגורמת ללאלה שלוקחים חלק לצאת מהמפגש מאושרים.

מנחה קבוצות בעלת נסיון מומחית בלהפעיל כל קבוצה

אילי מנחה קבוצות כבר חמש עשרה שנים, ופגשה צוותים רבים ומגוונים. אנשי הייטק, צוותי סופרמרקט,גננות ומורות, עסקים משפחתיים, ארגונים למיניהם, עיריה, עמותה, ארועי חברה, ערבי קולגות, מפגשי רווקים ומפגשים למשפחות. הסדנאות אינן מועברות ככשיעור סביל, אלא כמשהו חוויתי. כאשר הרצון הוא לאפשר לקבוצה הרפתקאה מאחדת. על ידי הדגמות של שפת גוף, תירגולים בחשיבה בונה, בשילוב טכניקות צחוק, הדגמה והתנסות של ידע מרתק מרחבי העולם ועוד ועוד…

סדנאות מותאמות לאופי האנשים המתנסים

לאילי חשוב להתאים את הסדנא במיוחד לכל צוות משתתפים וזאת אחרי שיחה מעמיקה שמנוהלת עם אלה שמארגנים את האיוונט. כל קבוצה מתאפיינת באופי וצרכים משלה. קבוצה ספציפית זה צוות עובדים שעבר שינויים רחבי יריעה לאחרונה, קבוצה אחרת היא ארגון צעיר שהרבה אנשים בו עובדים טריים, ועוד קבוצה אלה חברות או קרובי משפחה שמכירים אלה את אלה היטב שנים רבות. מנחת קבוצות אילי לב ארי מתאימה את כל הסדנאות במיוחד לפי צרכי המשתתפים. האם יהיה יותר מצחיק וכיף, או יותר בקטע של התאחדות והתלכדות. האם בכלל נחליט ללכת על תכנים מעמיקים יותר כאלה ש מתאימים באופן עקרוני לעולמם של הצוות או שלחלופין ההקבוצה רוצה להתרכז יותר בטיפים והתנסויות שיסיעו בחיים המקצועיים…

מנחת קבוצות

להלן מספר תגובות שחלקו המשתתפים לאחר הסדנא

תגובות נלהבות ומרגשות:
"בדרך כלל אני לא מתחברת לסדנאות, וקצת חששתי אבל היה נהדר".
"הנושא של הסדנה, והדרך שבה אילי העבירה היו מרתקים."
"שמחתי לחוות דברים במקום לשמוע עליהם, הקטע שזה אינטראקטיבי הוא מנצח בעיני."
"היה מרגש, זה נגע בי אישית, ועזר לי להבין דברים יותר לעומק."
"אני לא אדם שקל להפתיע אותו אבל עדיין הרגשתי שצללתי יותר לעומק במה שאני כבר יודע, תמיד טוב לראות שיש לך עוד מה ללמוד."
"ללמוד עם מנחה קבוצות כזאת מכניס לך את הדברים ישר ללב, היא עובדת דרך הומור וזה חודר."

מנחה קבוצות
5
Sending
User Review
5 (1 vote)
סגירת תפריט
Call Now Button