מנחת סדנאות גיבוש לעובדים עוזרת לכם לרקום סדנה חוויתית וכיפית.
מי מאיתנו לא נדרש בהזדמנות זו או אחרת ליזום או להיות חלק מארוע רב משתתפים? ארוחת אנשי משרד, ערב חברה, מפגשי מורות, פגישות החברה, ערבי רווקות, מפגשים של קרובים למסיבות יום הולדת, או שגם פשוט בכדי לשמוח ולהיות ביחד כי מזמן לא נפגשנו. בבילויים האלה סבבה לנו להתידד, נחמד לנו להיות ביחד ובלי ספק בוודאי שיהיה דבר מה טעים לאכול.

מנחה סדנאות שונות לשפר כל חגיגה

מנחת סדנאות גיבוש לעובדיםסדנאות משמחות, נכנסות ללב ומרגשות כדוגמת- סדנת שחוק, הומור והתחברות. שמחה היא כוח. סדנת אימפרוביזציה ותיאטרון. סדנה מרגיעה – שיטות מרחבי כדור הארץ .סדנה לקריאת שפת גוף. סדנא לחשיבה חיובית. סדנא לקריאה בקווי פנים. סדנאות לאבחון בציור.

סדנאות מרימות כל חגיגה

בזמן אחרון, יותר ויותר ארגונים, צוותים ומשפחות הגיעו לתובנה שלהוסיף תכנים למפגשים, זה משדרג את הערב פלאים. הסדנאות עוברות באופן נוגע, קל ורווי בהומור, ובעיקר חוויתי. וכל זה בשביל לזמן להתכנסות אופי יותר עמוק, או מצחיק יותר, לזמן לנו איזושהי חוויה משותפת שאנו חווים ומאפשרת ללאלה שלוקחים חלק לצאת מהמפגש מרוצים, שמחים וטובי לב.

מנחת סדנאות גיבוש בעלת נסיון שיודעת להפעיל כל קבוצה

אילי מנחת סדנאותמנחה סדנאות גיבוש לעובדים גיבוש וקבוצות מזה 15 שנים, והנחתה צוותים רבים ומגוונים. מתחום ההייטק, צוותי סופרפארמים , גננות ומורות, מפעלים משפחתיים, ארגונים שונים, עיריות, עמותה, ערבי חברה, ערבי משרד, מסיבות רווקים וארועים למשפחות. הסדנאות לא מועברות כהרצאה, אלא כחוויה. כאשר היעד הוא לזמן לקבוצה הרפתקאה של חיבור. אם בעזרת הדגמות של איך פועלת שפת גופינו, תרגילים בחשיבה בונה, בשילוב הומור כחוויה תרפויטית, לימוד והתנסות ב ידע מרתק מרחבי העולם ועוד ועוד…

סדנאות מגבשות, מעניינות ומאתגרות בהרגשה שזה לא היה עוד פגישה רגילה

יוצאים עם חוויה של עוד, של התפתחות, של דבר שונה. ההמפגשים נעים בטווחים רחבים של תכנים ונקודות. באם על מנת ללשעשע, לשמח ולחבר, אם ללמוד יותר על שפת גוף, או שמא רעיונות מועילים לסייע לחשוב באופן חיובי יותר שאפשר לשחזר אחר כך במקום העבודה או בבבית. המשתתפים עוזבים בהרגשה מצויינת של מפגש פנטסטי בו הם קיבלו הרבה יותר. משהו יותר מהמפגש הקרוב והאוכל המעודן. אז בואו הזמינו סדנא,עם מנחת סדנאות גיבוש ותיקה ומנוסה, ותרימו את האירוע שלכם אל על. וכל זאת תמורת מחיר הגיוני ומשתלם לכל אדם.

סדנא מותאמת בהתאם לקבוצה

לאילי חשוב להתאים את הסדנא ספציפית לכל קבוצה וזאת לאחר שיחה מקיפה שמנוהלת עם המארגנות של האירוע. כל קבוצה מאופיינת ב אופי וצרכים משלה. קבוצה מסוימת היא צוות שעבר שינויים רחבי יריעה בתקופה אחרונה, חבורה אחרת הינה ארגון דנדש שהרבה אנשים בו חדשים, וקבוצה אחרת היא חברות או קרובים שהקשר שלהם מתפרש על פני שנים. כל סדנה שכזאת מורכבת ומתוכננת ספציפי לצרכי הקבוצה. האם יהיה יותר בכיוון של בידור וכיף, או יותר בכיוון של התאחדות והתלכדות. אין לדעת האם נחליט ללכת על תכנים עמוקים יותר ש מתאימים באופן מפורט לעולמם של אנשי הצוות או שדווקא הקבוצה רוצה להתרכז יותר בטיפים והתנסויות שיסיעו ל חיי עבודה…

הנה מה שאומרים המשתתפים בדרך כלל לאחרי יום סדנא

פידבק מרגש ונלהב:
"בדרך כלל אני לא מתחברת לסדנאות, וקצת חששתי אבל היה נהדר".
"הנושא של הסדנה, והדרך שבה אילי מנחה סדנאות גיבוש לעובדים ומעבירה תוכן היו מרתקים."
"הסדנא הייתה חוויתית, כיפיית ומאד נהנתי."
"נוגע עמוקות, מרגש ומאיר עיניים, תודה לאילי."
"זה נושא שאני מכיר, אבל היה כיף לראות את זה מזוית אחרת, ולראות איך החברים שלי לקבוצה רואים את המציאות אחרת ממני."
"כשצוחקים אז גם הדברים הכי רציניים נראים זניחים, המנחה פיצחה את זה, בעדינות רבה היא נכנסת עמוק."

מנחה סדנאות לעובדים
5
Sending
User Review
5 (2 votes)
סגירת תפריט
Call Now Button