סדנאות לבחירה להרים כל מאורע משמח

סדנאות משמחות, נוגעות ללב ומרגשות כגון- סדנא של צחוקים, הומור והתחברות. כוחה של שימחה. מנחת סדנאות של אימפרובזציה  ותיאטרון. סדנא בה נרגעים – טיפולים מכל קצוות תבל .סדנא להבנת שפת הגוף. סדנה לחשיבה פוזיטיבית. סדנא לקריאה בקווי הפנים. סדנאות לגרפולוגיה.

מנחה סדנאות מלכדות, מעניינות ומפתחות בתחושה שזה לא היה  עוד מפגש סטנדרטי

מסיימים עם רצון ל עוד, של התפתחות, של דבר שונה. המפגשים נעים בטווחים רחבים של הבנות ויעדים. באם על מנת לבדר, לחייך ולגבש, אם  ללמוד יותר על שפת גוף, או שדרכים מועילות לסייע לחשוב באופן חיובי יותר שאפשר לשחזר בשלב מאוחר יותר בעבודה או בבבית. האורחים עוזבים בתחושה מעולה של ערב מדהים שבו הם חוו הרבה יותר. חוויה שהיא מעבר למפגש הקרוב והאוכל הנפלא. אז בואו הזמינו סדנא, ותתנו לארוע שלכם כנפיים לעלות אל על. וכל זה תמורת מחיר מתקבל על הדעת ומשתלם לכל נפש.

החשיבות והתמורה המשמעותית של סדנאות הגיבוש

למי מאיתנו לא יצא לארגן או להיות חלק מארוע רב משתתפים? מפגש צוות בעבודה, ערב חבורת העובדים, מפגש מורות, מפגש של חברים, מסיבת רווקים, מפגשים של קרובים לציוני ימי הולדת, או שגם רק בכדי להפגש כי הגיע זמן שניפגש. בחגיגות האלה טוב לנו להיפגש, נחמד לנו להיות ביחד וגם מובטח שיהיה אוכל טעים.

סדנאות משפרות כל מסיבה

בשנים האחרונות, כבר הרבה ארגונים, צוותים ומשפחות הגיעו לתובנה שלהאדיר את הערב בתוכן, זה משדרג את האירוע כמו קסם. הסדנאות מועברות בצורה קלילה, מרגשת ורוויה בהומור, ובעיקר חוויתית. וזה בא בשביל לצבוע את ההתכנסות בגוון עמוק יותר, או עליז יותר,  לזמן לנו איזושהי חוויה משותפת שאנחנו חווים וגורמת לאנשים המשתתפים לצאת מהמפגש בעננים.

מנחה סדנאות עם נסיון שיודעת להפעיל כל קבוצה

אילי עובדת כמנחה סדנאות וקבוצות מזה 15 שנים, והנחתה קבוצות שונות ומגוונות. מתחום ההייטק, עובדי בריאות,גננות ומורות, מפעלים משפחתיים, ארגונים למיניהם, עיריה, עמותה, ארועי חברה, ערבי צוותים, ערבי רווקות ומפגשים למשפחות. הסדנאות מועברות לא כמשהו פסיבי, אלא כמשהו חוויתי. כאשר הרצון הוא להעביר את הקבוצה הרפתקאה מאחדת. באם בעזרת שימוש ב הדגמות של שפת הגוף, תירגולים בחשיבה בונה, בשילוב הומור כחוויה תרפויטית, לימוד והתנסות בחוויות חדשות מקצוות העולם ועוד ועוד…

סדנה מותאמת לאופי הקבוצה

אילי מנחה סדנאות ומקפידה להתאים את הסדנה ספציפית ל צוות משתתפים וזה רק אחרי שיחה מעמיקה שמנוהלת עם המארגנות של האיוונט. כל קבוצה מאופיינת בצרכים ודרישות ייחודיים. קבוצה ספציפית היא צוות שהתנסה ב רפורמות מבניות רחבות בתקופה האחרונה, קבוצה אחרת היא ארגון צעיר שרבים מאנשיו הם כאלה שרק הצטרפו, ועוד קבוצה אלה חברות או קרובי משפחה שמכירים אלה את אלו מזה שנים. כל הסדנאות בנויות ומותאמות במיוחד ל צרכי ההמשתתפים. האם זה יותר צחוקים וכייפי, או יותר בכיוון של איחוד וגיבוש. האם בכלל נצלול ל תכנים מעמיקים יותר כאלה ש מתאימים באופן עקרוני לחייהם של העובדים או שלחלופין החברה מעוניינת יותר בהתנסויות וטיפים שיועילו ל חיי עבודה…

תגובות הטיפוסיות למשתתפים לבסיום הסדנא

פידבק נלהב ומרגש:

"בדרך כלל אני לא מתחברת לסדנאות, וקצת חששתי אבל היה נהדר".

"הנושאים שנגענו בהם ריתקו אותי ואילי היא מנחה סדנאות מצוינת."

"סדנה חוויתית ברמות, נפלא, נהניתי מאוד ולמדתי דברים חדשים."

"נוגע עמוקות, מרגש ומאיר עיניים, תודה לאילי."

"זה נושא שאני מכיר, אבל היה כיף לראות את זה מזוית אחרת, ולראות איך החברים שלי לקבוצה רואים את המציאות אחרת ממני."

"ללמוד עם מנחה כזאת מכניס לך את הדברים ישר ללב, היא עובדת דרך הומור וזה חודר."

 

מנחה סדנאות
5
Sending
User Review
5 (2 votes)
סגירת תפריט
Call Now Button